Project Description

Meble do garderoby i szafy na zamówienie

Jeśli szukasz ciekawego, niepowtarzalnego pomysłu na wygląd mebli do garderoby lub szafy dostosowanej do warunków zabudowy, zapraszamy do studia projektowego Gepetto z siedzibą w Bielsku-Białej. Przygotowujemy oryginalne projekty mebli na zamówienie, a także produkujemy meble na bazie naszej dokumentacji, gwarantując wysoką precyzję wykonania. Z naszej pracowni projektowej wywodzą się solidne, stylowe i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach meble do garderoby, przedpokoju i sypialni. Meble naszego projektu to odpowiedź na oczekiwania klientów co do jakości, funkcjonalności i wybranego designu wyposażenia wnętrz.

Co zyskasz, kupując szafę na wymiar?

Prawie w każdym domu znajduje się wolna powierzchnia, która ma niewykorzystany potencjał aranżacyjny. Tymczasem dzięki zagospodarowaniu takiej przestrzeni możesz pozyskać więcej miejsca na przechowywanie ubrań, butów i tym podobnych rzeczy. Od tego są projektowane i produkowane przez naszą firmę szafy na wymiar.

Zwłaszcza, jeśli w Twoim mieszkaniu jest niewiele miejsca do przechowywania rzeczy, a przez to ciągle pozostają one w nieładzie i tworzą bałagan, projektanci studia Gepetto pomogą Ci zagospodarować wolną przestrzeń. Szafa na wymiar to mebel, który doskonale sprawdza się w małych mieszkaniach, gdzie tej przestrzeni do przechowywania ubrań i nie tylko ubrań jest ciągle za mało. Zamawiając taką szafę, zyskasz mebel, który wykorzysta tę przestrzeń od podłogi po sam sufit, również wtedy, gdy w mieszkaniu znajdują się spadziste, nieustawne ściany.

Zlecając wykonanie szafy na wymiar naszej firmie, otrzymasz dostęp do oferty mebli tworzonych w różnych wariantach i konfiguracjach. Dysponujemy bogatą ofertą płyt meblowych lakierowanych, fornirowanych, akrylowych, posiadających różne struktury i produkowanych w różnych opcjach kolorystycznych. Dzięki temu nasze możliwości projektowe są niemalże nieograniczone, a Ty możesz stać się w posiadaniu takiej szafy lub mebli do garderoby, jakie sobie tylko wyobrazisz.

WIĘCEJ Z KOLEKCJI GEPETTO