Project Description

Kuchnie na wymiar – Bielsko-Biała

Gepetto jako firma zajmująca się projektowaniem wnętrz i produkcją mebli na zamówienie dostarcza klientom m.in. modne i funkcjonalne kuchnie na wymiar. Meble kuchenne naszej produkcji łączą najlepsze cechy, dzięki którym kuchnia ma szansę stać się ulubionym miejscem domowników i gości ze względu na wyjątkowy klimat, jaki tworzy gustownie i z rozmysłem urządzone wnętrze. Kuchnie naszego projektu oferujemy w Bielsku-Białej, gdzie funkcjonuje nasze biuro. Kreatywność oraz doświadczenie naszego zespołu gwarantują zadowolenie zarówno z projektu, jak i realizacji mebli kuchennych.

Modne i precyzyjnie wykonane meble kuchenne

Projektujemy i wykonujemy z najwyższą precyzją meble kuchenne zgodne z aktualnymi trendami wnętrzarskimi i indywidualnym gustem klientów. Do realizacji projektów używamy różnorodnych materiałów oraz systemów, dzięki którym meble kuchenne są praktyczne i nowoczesne. Wykorzystujemy w projektach różne typy frontów, w tym fronty lakierowane, akrylowe i fornirowane, fronty z przeszkleniami, frezowane i gładkie, wykończone na wysoki połysk, głęboki mat lub z efektem naturalnego drewna w dziesiątkach kolorów. Projektujemy meble w różnych konfiguracjach półek, szuflad i szafek, stosując rozmaite akcesoria meblowe, które spełniają najwyższe standardy wobec jakości i modnego designu.

Funkcjonalna kuchnia na zamówienie

W dobrym projekcie mebli kuchennych jedno z pierwszych miejsc zajmuje ich funkcjonalność. Jest to kwestia bardzo często pomijana przez samych klientów, dlatego inwencja w tym zakresie leży po stronie biura projektowego. Naszą rolą jest tu proponowanie takich rozwiązań, aby kuchnia była przestronna i komfortowa, a jednocześnie urządzona tak, by każda używana w niej rzecz miała swoje miejsce i była pod ręką. O funkcjonalności mebli decyduje bowiem to, czy wykorzystują całą dostępną dla nich przestrzeń i dzięki temu zawierają optymalną ilość miejsca na przechowywanie produktów spożywczych i akcesoriów kuchennych. W dobrze zaprojektowanej kuchni zostaje również przewidziana wystarczająca ilość miejsca na przygotowanie posiłków i ustawienie dodatkowego sprzętu AGD, który nie nadaje się do zabudowy.