Project Description

Meble do salonów kosmetycznych

Nowoczesne i komfortowo urządzone wnętrza są wizytówką dobrych gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich, które m.in. poprzez wyposażenie pokazują, że warto je odwiedzać. Tak jak w dobrych restauracjach czy hotelach, klientów salonów powiązanych z branżą beauty powinien urzec wystrój wnętrz i panujący w nich klimat, który można uzyskać za sprawą odpowiednio dobranych mebli i dodatków aranżacyjnych. Firma Gepetto tworzy takie meble dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetów medycyny estetycznej oraz stref SPA. Wyposażamy te miejsca w meble praktyczne w zastosowaniu, ale również wyszukane i eleganckie, co świadczy o pewnym prestiżu.

Projekty mebli dla branży beauty

Odwiedzając nasze biuro projektowe w Bielsku-Białej, zdobędziesz się na współpracę z doświadczonym dostawcą mebli na wymiar. Kompleksowo zadbamy o to, abyś mógł/mogła otrzymać meble na miarę swoich potrzeb i zgodne z Twoim gustem. Pierwszy etap współpracy z naszym zespołem polega na przygotowaniu dokumentacji projektowej, która uwzględniać będzie Twoje oczekiwania co do formy i wyglądu mebli do salonu urody. Przedstawisz nam swój pomysł, a my sprawnie przełożymy go na projekt, by następnie móc go zrealizować z odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Sprawna produkcja mebli dla salonów kosmetycznych

Jedną z największych wartości naszej firmy jest to, że odpowiadamy zarówno za projektowanie mebli, jak i ich produkcję. Dzięki doskonałemu rozumieniu się zespołu także pomiędzy poszczególnymi działami firmy, każdy etap powstawania mebli przebiega sprawnie, bez kłopotów i niepotrzebnych niedomówień. Rezultatem tej pracy jest zawsze solidny, trwały i precyzyjnie wykonany mebel dla salonu kosmetycznego, wyprodukowany we wskazanym klientowi czasie.

Z KOLEKCJI GEPETTO