Project Description

Meble biurowe

Twoje biuro, recepcja lub sekretariat może być najlepszą wizytówką firmy, jeśli tylko odpowiednio je urządzisz i wyposażysz. Zadbaj o elegancki wystrój wnętrza, zamawiając meble biurowe od przedsiębiorstwa Gepetto. W naszym studiu projektowym w Bielsko-Białej tworzymy projekty oryginalnych mebli biurowych, a także sami zajmujemy się ich produkcją. Następny nasz projekt może należeć właśnie do Ciebie, a już niebawem Twoje biuro zyska nowy, świeży design.

Meble dla komfortowych wnętrz biurowych

Dostarczamy klientom meble dla urządzanych w sposób praktyczny i komfortowy wnętrz biurowych. Wyposażamy biura w solidne szafy, regały, biurka, meble gabinetowe, stanowiska pracy biurowej, stylowe meble do recepcji, w tym meble hotelowe, oraz meble do sekretariatów. Jesteśmy specjalistami od mebli nietypowych, wykonywanych na wymiar pod konkretny projekt. Dzięki temu możesz funkcjonalnie zaaranżować dowolną przestrzeń biurową, wykorzystując wolną powierzchnię co do centymetra.

Używamy w swoich projektach różnych materiałów meblowych, stosując wysokiej jakości płyty, fronty, okucia, uchwyty i inne detale. Wykonane przez nas meble biurowe mogą być wykończone w głębokim macie, na wysoki połysk lub materiałem drewnopodobnym, jak również mogą być zachowane w formie klasycznej lub nowoczesnej. Wybór zawsze należy do naszych klientów, natomiast my służymy przede wszystkim profesjonalnym doradztwem i wiedzą na temat możliwych do zastosowania rozwiązań systemowych lub technicznych.

Nie czekaj na lepszy moment, tylko zamów eleganckie, świadczące o prestiżu firmy meble biurowe od Gepetto. Umów się na spotkanie w naszym studiu projektowym w Bielsku-Białej.

WIĘCEJ Z KOLEKCJI GEPETTO