Loading...
2503, 2022

Charakterystyka mebli fornirowanych

Marzec 25th, 2022|

Projektanci wnętrz coraz częściej wybierają meble fornirowane, ponieważ dają ładny efekt w postaci pięknego rysunku słojów. Tego typu rozwiązanie przyciąga wzrok, a całość doskonale się prezentuje.

2112, 2021

Jak dbać o meble lakierowanie w kuchni?

Grudzień 21st, 2021|

Wybór mebli do kuchni nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej że do wyboru mamy mnóstwo możliwości. Jednak coraz popularniejsze stają się meble kuchenne lakierowane na wysoki połysk. Prawdę mówiąc, nie ma się co temu dziwić. Meble tego typu są bardzo nowoczesne i eleganckie, a swoim stylem pasują zarówno do kuchni typu glamour czy art deco, a nawet do industrialnych połączeń różnych materiałów, między innymi kamienia, szkła, jak i metalu. Jak jednak powinno się dbać o lakierowane meble? Dziś postaramy się nieco rozwinąć ten temat!

2607, 2021

Metody wykańczania frontów meblowych

Lipiec 26th, 2021|

Fronty meblowe są odpowiedzialne za charakter mebla, mają również bezpośredni wpływ na możliwości aranżacyjne. Dają one możliwość wprowadzania zmian i całkowitej przemiany pomieszczenia. Do najczęściej wymienianych frontów meblowych zalicza się te w szafkach kuchennych, jednak również w dużych zabudowach i innych meblach w naszych domach możemy wykorzystać to rozwiązanie, aby wprowadzić ciekawe zmiany.

1902, 2021

Jak zorganizować kuchnię o małym metrażu?

Luty 19th, 2021|

Kuchnia o niewielkim metrażu to duże wyzwanie dla osoby, która będzie ją urządzać. Na co zwrócić uwagę przy aranżacji małej kuchni, aby była praktyczne i jak najbardziej funkcjonalna? Sprawdźcie ten artykuł!

2011, 2020

Przedpokój czy sypialnia – gdzie najlepiej umieścić garderobę?

Listopad 20th, 2020|

Posiadanie garderoby jest zdecydowanie bardziej zaawansowanym rozwiązaniem niż szafa, nawet ta pokaźnych rozmiarów. Idea garderoby polega bowiem na tym, żeby można było do niej wejść i w miarę swobodnie przemieszczać się w poszukiwaniu jak najodpowiedniejszego stroju. Aby urządzić garderobę jako osobne pomieszczenie, potrzeba sporej przestrzeni. Gdzie najlepiej ją wygospodarować?

test